Начална страница на Gigajob България. Gigajob обява за работа като:

Преводач (м/ж) за езиковата комбинация немски → български език (#937.223.700)

Обявено работно място в Столична (София-град), България

Като международна преводаческа компания ние предоставяме услуги на известни клиенти от най-различни браншове, като им предлагаме разнообразни езикови услуги на множество езици. В нашата постоянно разрастваща се компания работят над 150 служители в различни офиси в целия свят, от които 70 вътрешни преводачи. Работим също така със специализирани преводачи на свободна практика. За нашия вътрешен екип от преводачи и редактори в България бихме желали да наемем в най- кратък срок преводачи в сферата на техническите преводи.

Предлагаме постоянен безсрочен договор за позицията

Преводач (м/ж) за езиковата комбинация немски → български език

в нашия офис в София.

Вашите задължения:
- Преводи на специализирани текстове в сферата на технологиите и автомобилите от немски на български език и от български на немски език с помощта на CAT инструменти като Trados Studio и/или Transit NXT
- Корекция и редакция на преводи на български език в различни тематични области

Вашият профил:
- Вие сте завършили висше образование с преводаческа квалификация и владеете немски език и по възможност притежавате допълнителна квалификация в сферата на техниката и автомобилите
- Имате няколко години опит като преводач след завършенотообразование
- Владеете български език като роден език и притежавате много добри умения по стилистика и граматика
- Владеете отлично немски език и в идеалния случай имате добри познания по английски език
- Имате опит в употребата на CAT инструменти (например Trados Studio и/ или Transit NXT)
- Освен това Вие се отличавате със старание в работата, разбиране и изразено отношение към качеството на работа

Предлагаме:
- интересна преводаческа работа за реномирани клиенти в сферата на технологиите и автомобилизма
- позиция без задължения за координация и оформление – можете да се концентрирате изцяло върху преводите и редакцията
- международна работна среда в сърцето на София

Очаква Ви един добре сработен, международен екип в рамките на групата EVS Translations, от който можете да почерпите знания и да обмените опит в колегиален кръг.
Присъединете се към нашия успех и кандидатствайте още днес!
Очакваме с нетърпение Вашата убедителна кандидатура с автобиография и мотивационно писмо, като посочите най-ранна дата за започване на работа и очаквано възнаграждение.

Компания

Компания
EVS Translations
Описание
EVS Translations ist einer der führenden europäischen Übersetzungsdienste mit Hauptsitz in Deutschland. Neben der Firmenzentrale in Offenbach am Main sind wir auch in Berlin, Leverkusen und München präsent. Hinzu kommen Büros in Nottingham (Großbritannien), Sofia (Bulgarien) und Atlanta (Nord-Amerika).

Wir beschäftigen in unserem ständig weiter wachsenden Unternehmen weltweit mehr als 150 Mitarbeiter/-innen, davon 95 Übersetzer/-innen, Korrekturleser/-innen und Projektmanager/-innen. Darüber hinaus arbeiten wir mit freiberuflichen Fachübersetzer/-innen zusammen. Wir unterstützen Kunden unterschiedlichster Branchen mit einer Vielzahl von Sprachdienstleistungen.
Брой служители
101 - 1000

Длъжност

Вид заетост
Пълно работно време
Вид трудово възнаграждение
Фиксирана месечна заплата
Местоположение
Град
Столична
Пощенски код
BG-1606
Област
София-град
Държава
България
Част от
София
Публикувана
2018-04-27

Изисквания

Необходима квалификация
Бакалавър  в Преводи и езици
Професионален опит
3 години
Езикови познания
Немски (Свободно C1/C2)

E-Mail Alert

Получавайте най-новите Преводач (м/ж) за езиковата комбинация немски → български език обявени работни места в Столична по имейл

  • Информация за тази обява за работа

    Gigajob референтен номер
    937.223.700
    Публикувана
    Преди 25 дена
    Кратък линк
    Показанa в резултати
    Тази обява бе показана 145 пъти в резултати от търсене
    Разгледана
    Тази обява бе разгледана 1 пъти от други потребители